Wiadomości / B.H.P. / S.I.P. / Lista Społecznych Inspektorów Pracy
KOMUNIKAT NR 5/2023 ZAKŁADOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ nr 1
z dnia 27 listopada 2023 roku.
w sprawie wyników wyborów Społecznych Inspektorów Pracy w 2023 roku.
Zakładowa Komisja Wyborcza nr 1 informuje, że w wyborach,
które odbyły się w dniach 07-24 listopada 2023 roku. Społecznymi Inspektorami Pracy wybrani zostali:
ZAKŁADOWY SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY | ||
Paweł Czech |
||
Grupa | Grupowy SIP | Oddziałowy SIP |
EC3 | ||
K/M ZW3 | Jarosław Matuszewski |
Dariusz Kaczmarek |
E ZW3 | Dariusz Kaczmarek |
|
N/CH ZW3 | Marcin Marczak | |
WI EC3 | Marcin Woliński |
|
EC4 | ||
K/M ZW4 | Michał Szczerbiak |
Adam Konewka |
E ZW4 | Jacek Biernat | |
N/CH ZW4 | Arkadiusz Pietrzko |
|
WI EC-4 | Marcin Śmiechowicz |
|
KOMÓRKI ZARZĄDOWE I JEDNOZMIANOWE |
||
P | Marcin Rosołowski |
Paweł Majchrowski |
M | Paweł Majchrowski |
|
G | Katarzyna Kmin |
|
F, L | Magdalena Kubiak | |
SIEĆ CIEPLNA / REJONY |
||
C | Sylwester Kaczmarek |
Piotr Kajak |
C1 | Piotr Przybył |
|
C2 |
Piotr Kajak |
KOMUNIKAT NR 4/2019 ZAKŁADOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ nr 1
z dnia 23 grudnia 2019 roku.
w sprawie wyników wyborów Społecznych Inspektorów Pracy w 2019 roku.
Zakładowa Komisja Wyborcza nr 1 informuje, że w wyborach,
które odbyły się w dniach 10-23 grudnia 2019 roku. Społecznymi Inspektorami Pracy wybrani zostali:
( aktualizacja 2022 )
ZAKŁADOWY SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY | ||
Krzysztof Urzędowicz |
||
Grupa | Grupowy SIP | Oddziałowy SIP |
EC3 | ||
ER3 – Cieplny (maszynownia, kotłownia) |
Jarosław Matuszewski |
Dariusz Kaczmarek |
ER3 – Elektryczny (elektrycy, DIR, PE3, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER3) |
Jacek Drobnik |
|
ER3 – Nawęglanie (nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej) |
Marcin Marczak | |
Inwestycje, Remonty, (MP, MZ, MR, pozostali pracownicy EC-3) |
Karol Gadomski | |
EC4 | ||
ER4 – Cieplny (maszynownia, kotłownia) |
Sławomir Błasiak | Arkadiusz Pietrzko |
ER4 – Elektryczny (elektrycy, DIR, PE4, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER4) |
Jacek Biernat | |
ER4 – Nawęglanie (nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka |
Adam Konewka |
|
Zarządzanie Majątkiem, Planowanie i Kontrola, (MP, MZ, GP, PP, PM, MM, PK) |
Marcin Rosołowski | |
Inwestycje i Remonty (MR) |
Paweł Majchrowski | |
KOMÓRKI ZARZĄDOWE | ||
Administracja, DG, pozostali pracownicy EC4 (DG, GB, |
Halina Bajon | Anna Świderek |
Finanse i HR (GL, GF, FF, FE, FW, LP, LB) |
Magdalena Księżak | |
QHSE, GZ (GS, SZ, SB, SR, SL, ZZ, |
Katarzyna Piecho | |
SIEĆ CIEPLNA / REJONY / PION ROZWOJU | ||
Rejon 1 (C1) |
Dariusz Nowicki | Michał Kowalski |
Rejon 2 (C2) |
Piotr Kajak | |
Wydział CE | Dariusz Mielczarek | |
Wydział CD | Leszek Wachtryk | |
Analizy, Handel i Technologie (Dyr. RH i PC, RA, HK, HN, HE, pozostali pracownicy) |
Jarosław Szypkowski |
Lista wybranych Społecznych Inspektorów Pracy
ZAKŁADOWY SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY |
||
Krzysztof Urzędowicz |
||
Grupa |
Grupowy SIP |
Oddziałowy SIP |
EC3 |
||
ER3 – Cieplny (maszynownia, kotłownia) |
Dariusz Grajoszek [1] |
Dariusz Grajoszek |
ER3 – Elektryczny (ruch elektryczny, DIR, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER3) |
Dariusz Kaczmarek |
|
ER3 – Nawęglanie (nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej) |
Piotr Wasilewski |
|
RP3/ET3 |
Piotr Nurczyński |
|
EC4
|
||
ER4 – Cieplny (maszynownia, kotłownia) |
Marcin Włodarczyk |
Tomasz Kaczmarek |
ER4 – Elektryczny (ruch elektryczny, DIR, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER4) |
Jacek Biernat |
|
ER4 – Nawęglanie (nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej) |
Krzysztof Miksa |
|
Produkcja (GP, PP, PB, PR,PK, PS, PO, ET4, RP4) |
Paweł Czech |
|
KOMÓRKI ZARZĄDOWE
|
||
Pion DG (DG, GK, GO, OZ, OS, OC, OB, OL) |
Anna Świderek |
Katarzyna Piecho |
Piony: GF, GL, GZ (GF, FE, FC, FP, FW, FI, GL, LP, LK, GZ, ZB) |
Katarzyna Piecho [1] |
|
Inwestycje i Remonty (PI, PW, IR, IM, IB, IZ) |
Marzena Wojda |
|
PION ROZWOJU
|
||
Biura GR (GR, RC, RB, CS, RN, RK, RU, RE) |
Iwona Górniak vel Górska |
Dariusz Nowicki |
Rejon 1 (C1) |
Piotr Przybył |
|
Rejon 2 (C2) |
Rafał Pawłowski |
|
Rejon 3 (C3) |
Michał Kowalski |
[1] Będzie pełnić równolegle funkcję GSIP dla tego obszaru.
W wyniku wyborów przeprowadzonych w Dalkii Łódź SA w dniu 9 grudnia 2010 roku
wybrano:
Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy:
- Andrzej Mieciński tel. 56-40
Oddziałowi Społeczni Inspektorzy Pracy:
- Stanisław Jamroziński [EC-2] tel. 42-68
- Krzysztof Urzędowicz [EC-3] tel. 47-65
- Tomasz Kaczmarek [EC-4] tel. 51-65
- Krzysztof Podsendek [ZSC] tel. 214
- Teresa Kamińska [Komórki Zarządu] tel. 52-99
Grupowi Społeczni Inspektorzy Pracy:
EC2
- Piotr Maksymowicz [kotłownia, maszynownia]
- Roman Kostrzewa [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
- Krzysztof Barylski [TP2, RP2, EP2]
EC3
- Dariusz Grajoszek [kotłownia, maszynownia]
- Zbigniew Łukaszewski [elektrycy, DIR, pracownicy jednozmianowi]
- Piotr Wasilewski [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
- Włodzimierz Lasek [TP3, RP3, EP3]
EC4
- Władysław Ostrycharz [kotłownia, maszynownia]
- Jacek Biernat [elektrycy, DIR, pracownicy jednozmianowi]
- Michał Cnotalski [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
- Marcin Tomczyk [GP, PP, PB, PT, TS, TP4, PR, EP4
ZSC
- Krzysztof Sytyk [GC, CA, CS, CO, RP5, CE]
- Andrzej Boguszewicz [C1]
- Rafał Pawłowski [C2]
- Andrzej Ciecierski [C3]
Komórki Zarządu
- Monika Adamiec [GF, FI, FE, EE, EF, FK, FL, LB, LE]
- Katarzyna Piecho [GS, SN, SK, KP, KE, KC, GZ, ZA, ZS, SJ, JA, JZ]
- Iwona Górniak vel Górska [GH, HK, HN, HE, HS, GL, LP, LK, LW]
- Paweł Majchrowski [GI, IN, IR, RN, RP4, IM, IW, WZ, WL, WB]